Greppa logotyp
Greppa logotyp

Kontakt

Vi som arbetar i den centrala projektgruppen kan hjälpa dig med frågor som gäller Greppa Näringen.

Stina Olofsson
Projektledare
Stina.Olofsson@jordbruksverket.se
036-15 84 06
+46705955231
Karin Hugosson
Kommunikationsansvarig
karin.hugosson@lrf.se
+46733603307
Anna Hagerberg
Projektledare
Anna.Hagerberg@jordbruksverket.se
036-15 51 31
+46703224522
Caroline Sandberg
Rådgivare Klimat- och husdjursfrågor
Caroline.Sandberg@jordbruksverket.se
036-15 60 32
+46721847300
Cecilia Linge
Beräkningsverktyget Vera.
Cecilia.Linge@jordbruksverket.se
036-15 52 82
+46703654993
Emelie Andersson
Rådgivare växtnäring
Emelie.Andersson@jordbruksverket.se
036-15 89 05
+46734015298
Emelie Karlsson
Energi och klimat, Vera
Emelie.Karlsson@jordbruksverket.se
036-15 51 30
Emma Hjelm
Rådgivare växtnärings, mullhalt, bördighet
Emma.Hjelm@jordbruksverket.se
036-15 84 21
+46729733808
Gunilla Frostgård
Rådgivare växtnäring, utbildningsansvarig
Gunilla.Frostgard@jordbruksverket.se
036-15 84 96
Johan Malgeryd
Rådgivare växtnäring, stallgödsel och fosfor
Johan.Malgeryd@jordbruksverket.se
036-15 85 12
+46702019559
Katarina Mattsson
Administratör
Katarina.Mattsson@jordbruksverket.se
036-15 84 20
Lis Eriksson
Rådgivare husdjur och klimat
Lis.Eriksson@jordbruksverket.se
036-15 61 33
Pernilla Kvarmo
Rådgivare växtnäring, ansvarig Vera
Pernilla.Kvarmo@jordbruksverket.se
036-15 85 11
Sofie Logardt
Webbredaktör
Sofie.Logardt@jordbruksverket.se
036-15 84 13
Tellie Karlsson
Rådgivare växtnäring, Klimatkollen
Tellie.Karlsson@jordbruksverket.se
036-15 81 01
Ulrika Listh
Rådgivare växtnärings, GNW-adm
Ulrika.Listh@jordbruksverket.se
036-15 63 41
+46703801585
skiss på man som går med ett stort kuvert

Jordbruksverket
Elevenborgsvägen 4
230 53 Alnarp