Greppa logotyp
Greppa logotyp

Kontakt

Vi som arbetar i den centrala projektgruppen kan hjälpa dig med frågor som gäller Greppa Näringen.

Bild på Stina Olofsson
Stina Olofsson
Projektledare
Stina.Olofsson@jordbruksverket.se
036-15 84 06
+46705955231
Bild på Karin Hugosson
Karin Hugosson
Kommunikationsansvarig
karin.hugosson@lrf.se
+46733603307
Bild på Anna Hagerberg
Anna Hagerberg
Projektledare
Anna.Hagerberg@jordbruksverket.se
036-15 51 31
+46703224522
Bild på Caroline Sandberg
Caroline Sandberg
Rådgivare Klimat- och husdjursfrågor
Caroline.Sandberg@jordbruksverket.se
036-15 60 32
+46721847300
Bild på Emelie Andersson
Emelie Andersson
Rådgivare växtnäring
Emelie.Andersson@jordbruksverket.se
036-15 89 05
+46734015298
Bild på Emelie Karlsson
Emelie Karlsson
Energi och klimat, Vera
Emelie.Karlsson@jordbruksverket.se
036-15 51 30
Bild på Emma Hjelm
Emma Hjelm
Rådgivare växtnärings, mullhalt, bördighet
Emma.Hjelm@jordbruksverket.se
036-15 84 21
+46729733808
Bild på Gunilla Frostgård
Gunilla Frostgård
Rådgivare växtnäring, utbildningsansvarig
Gunilla.Frostgard@jordbruksverket.se
036-15 84 96
Bild på Johan Malgeryd
Johan Malgeryd
Rådgivare växtnäring, stallgödsel och fosfor
Johan.Malgeryd@jordbruksverket.se
036-15 85 12
+46702019559
Bild på Katarina Mattsson
Katarina Mattsson
Administratör
Katarina.Mattsson@jordbruksverket.se
036-15 84 20
Agnieszka Arvidsson
Administratör
Agnieszka.Arvidsson@jordbruksverket.se
036-15 86 05
Bild på Lis Eriksson
Lis Eriksson
Rådgivare husdjur och klimat
Lis.Eriksson@jordbruksverket.se
036-15 61 33
Bild på Pernilla Kvarmo
Pernilla Kvarmo
Rådgivare växtnäring, ansvarig Vera
Pernilla.Kvarmo@jordbruksverket.se
036-15 85 11
Bild på Sofie Logardt
Sofie Logardt
Webbredaktör
Sofie.Logardt@jordbruksverket.se
036-15 84 13
Bild på Tellie Karlsson
Tellie Karlsson
Rådgivare växtnäring, Klimatkollen
Tellie.Karlsson@jordbruksverket.se
036-15 81 01
Bild på Ulrika Listh
Ulrika Listh
Rådgivare växtnärings, GNW-adm
Ulrika.Listh@jordbruksverket.se
036-15 63 41
+46703801585
skiss på man som går med ett stort kuvert

Post- besöks- och leveransadress
Jordbruksverket
Österleden 165
261 51 Landskrona

Skicka gärna ett mejl om du vill komma i kontakt med oss eller har några frågor info@greppa.nu